WIRTUALNE BIURO Pyzdry
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pyzdry

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Pyzdry. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Pyzdry Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wirtualne Biuro Pyzdry jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pyzdry

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Odlewnictwo metali lekkich. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pyzdry Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pyzdry ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pyzdry

Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Przeładunek towarów. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Pyzdry Produkcja odzieży skórzanejWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Chów i hodowla bydła mlecznego. Działalność agencji informacyjnych. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pyzdry Ebiuro Wirtualne Biura Transport lotniczy pasażerskiGimnazja. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Transport rurociągami paliw gazowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Pyzdry

Wirtualne Biuro Pyzdry jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Pyzdry. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Pyzdry Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Pyzdry bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?