WIRTUALNE BIURO Pyrzyce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pyrzyce

Wirtualne Biuro Pyrzyce jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Pyrzyce. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Pyrzyce Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pyrzyce

Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pyrzyce Działalność fotograficzna Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Malowanie i szklenie. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja elementów elektronicznych. Pozostałe drukowanie. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność detektywistyczna. Pyrzyce ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pyrzyce

Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Ebiuro Wirtualne Biura Pyrzyce Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupkówBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pyrzyce Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnychDziałalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Pozostała działalność wydawnicza. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. ..

Biuro Wirtualne Pyrzyce

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Pyrzyce. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Pyrzyce Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wirtualne Biuro Pyrzyce jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?