WIRTUALNE BIURO Puszczykowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Puszczykowo

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Puszczykowo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wirtualne Biuro Puszczykowo. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Puszczykowo Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Puszczykowo. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Puszczykowo

Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja tkanin wełnianych. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Puszczykowo Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja maszyn. Fundusze emerytalne. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Przeładunek towarów. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Puszczykowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Puszczykowo

Produkcja instrumentów muzycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Produkcja olejków eterycznych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Ebiuro Wirtualne Biura Puszczykowo Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznychBranżowe szkoły I stopnia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Tynkowanie. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja pozostałych mebli. Puszczykowo Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie energii elektrycznejPozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. ..

Biuro Wirtualne Puszczykowo

Wirtualne Biuro Puszczykowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Puszczykowo. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Puszczykowo Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?