WIRTUALNE BIURO Przytyk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przytyk

Przytyk prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Przytyk wirtualne biuro. Wirtualne Biuro Przytyk. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Przytyk Wirtualne Biuro. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przytyk

Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przytyk Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja przypraw. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Przytyk ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydawanie książek. Działalność wspomagająca edukację. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przytyk

Działalność organizacji profesjonalnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja elementów elektronicznych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Przytyk Pozostałe formy udzielania kredytówGospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja monet. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Przytyk Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję niciPomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Przytyk

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Przytyk, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Ebiuro Wirtualne Biura Przytyk. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Przytyk Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Przytyk jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Przytyk zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?