WIRTUALNE BIURO Przysucha
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przysucha

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wirtualne Biuro Przysucha. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Przysucha Wirtualne Biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przysucha

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przysucha Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych mebli. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Przysucha ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca edukację Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Pozostałe drukowanie. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przysucha

Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Pogrzeby i działalność pokrewna. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Ebiuro Wirtualne Biura Przysucha Produkcja sprzętu instalacyjnegoProdukcja włókien szklanych. Produkcja gier i zabawek. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Gimnazja. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Przysucha Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elementów elektronicznychProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność w zakresie architektury. Reasekuracja. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Przysucha

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Przysucha bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Przysucha wirtualne biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Przysucha. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Przysucha Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?