WIRTUALNE BIURO Przystajń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przystajń

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Przystajń bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro Przystajń. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Przystajń Wirtualne Biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Przystajń prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przystajń

Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja autobusów. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przystajń Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wydobywanie soli. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja mebli kuchennych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Przystajń ADRES REJESTRACJI FIRMY Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostałe sprzątanie. Przygotowanie terenu pod budowę. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przystajń

Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność organizacji religijnych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Ebiuro Wirtualne Biura Przystajń Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczegoDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Organizacje i zespoły eksterytorialne. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie książek. Przystajń Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agencji reklamowychProdukcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Obrona narodowa. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja przypraw. ..

Biuro Wirtualne Przystajń

Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Przystajń. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Przystajń Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?