WIRTUALNE BIURO Przyłęk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przyłęk

To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Przyłęk. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Przyłęk Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przyłęk

Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Pozyskiwanie drewna. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przyłęk Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Uprawa winogron. Działalność portali internetowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Przyłęk ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja motocykli Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Działalność centrów telefonicznych (call center). Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Placówki doskonalenia nauczycieli. Produkcja gier i zabawek. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przyłęk

Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja cukru. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja tkanin bawełnianych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Transport drogowy towarów. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Przyłęk Produkcja konstrukcji metalowych i ich częściPozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja monet. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Przyłęk Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoNaprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Przyłęk

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Ebiuro Wirtualne Biura Przyłęk. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Przyłęk Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Przyłęk zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?