WIRTUALNE BIURO Przesmyki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przesmyki

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Przesmyki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Przesmyki. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wirtualne Biuro Przesmyki. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Przesmyki Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przesmyki

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Górnictwo gazu ziemnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przesmyki Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Przesmyki ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe sprzątanie Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja wyrobów tartacznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przesmyki

Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Działalność prawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wydobywanie węgla kamiennego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Ebiuro Wirtualne Biura Przesmyki Produkcja samochodów osobowychDziałalność holdingów finansowych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Przesmyki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoPozostałe drukowanie. Wytwarzanie paliw jądrowych. Ubezpieczenia na życie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. ..

Biuro Wirtualne Przesmyki

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Przesmyki. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Przesmyki Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?