WIRTUALNE BIURO Przemyśl
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przemyśl

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Przemyśl. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Przemyśl Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przemyśl

Działalność detektywistyczna. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Obrona narodowa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przemyśl Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Demontaż wyrobów zużytych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Technika. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja piwa. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przemyśl ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie i przetwarzanie koksu Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przemyśl

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Przemyśl Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoWytwarzanie paliw jądrowych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja sprzętu sportowego. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Praktyka lekarska ogólna. Chów i hodowla owiec i kóz. Przemyśl Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnychWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe zakwaterowanie. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Obrona narodowa. ..

Biuro Wirtualne Przemyśl

Wirtualne Biuro Przemyśl jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Ebiuro Wirtualne Biura Przemyśl. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Przemyśl Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?