WIRTUALNE BIURO Przeciszów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przeciszów

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Przeciszów. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Przeciszów Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przeciszów

Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Działalność związana z oprogramowaniem. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Wydobywanie węgla kamiennego. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przeciszów Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Działalność wspomagająca edukację. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Przeciszów ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport lotniczy pasażerski. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przeciszów

Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Przeciszów Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowychPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Chów i hodowla owiec i kóz. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja maszyn dla metalurgii. Przeciszów Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja maszyn. Zarządzanie rynkami finansowymi. ..

Biuro Wirtualne Przeciszów

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Przeciszów. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Przeciszów Ebiuro Wirtualne Biura. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?