WIRTUALNE BIURO Przechlewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Przechlewo

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Przechlewo. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Przechlewo Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Przechlewo

Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja klejów. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. ADRES REJESTRACJI FIRMY Przechlewo Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja samochodów osobowych. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Demontaż wyrobów zużytych. Przechlewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe drukowanie Uprawa ryżu. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Przechlewo

Produkcja zegarków i zegarów. Produkcja obuwia. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja pojemników metalowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Przechlewo Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślinPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Malowanie i szklenie. Przechlewo Ebiuro Wirtualne Biura Uprawa ryżuDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe drukowanie. Produkcja olejków eterycznych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. ..

Biuro Wirtualne Przechlewo

Posiadanie adresu firmowego Przechlewo, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Przechlewo. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Przechlewo Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?