WIRTUALNE BIURO Prostki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Prostki

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Prostki wirtualne biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Prostki. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Prostki Wirtualne Biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Prostki

Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność związana z pakowaniem. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Prostki Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność obiektów kulturalnych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Prostki ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Prostki

Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Praktyka pielęgniarek i położnych. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Ebiuro Wirtualne Biura Prostki Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Odlewnictwo żeliwa. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Działalność taksówek osobowych. Prostki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja ołowiu, cynku i cynySprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ochrona przeciwpożarowa. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. ..

Biuro Wirtualne Prostki

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Ebiuro Wirtualne Biura Prostki. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Prostki Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?