WIRTUALNE BIURO Praszka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Praszka

Wirtualne Biuro Praszka jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Praszka wirtualne biuro. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Praszka. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Praszka Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Praszka, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Praszka

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Przetwórstwo herbaty i kawy. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja motocykli. Produkcja tkanin wełnianych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Praszka Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Praszka ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Praszka

Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność fotograficzna. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Ebiuro Wirtualne Biura Praszka Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnychDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Praszka Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowychDziałalność detektywistyczna. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. ..

Biuro Wirtualne Praszka

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Praszka zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Praszka. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Praszka Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?