WIRTUALNE BIURO Pozezdrze
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pozezdrze

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Pozezdrze. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Pozezdrze Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozezdrze

Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja zamków i zawiasów. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozezdrze Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Produkcja miedzi. Pozostałe drukowanie. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Pozezdrze ADRES REJESTRACJI FIRMY Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych Pozostała działalność związana ze sportem. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Zarządzanie rynkami finansowymi. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pozezdrze

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Pozezdrze Produkcja artykułów piśmiennychDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja szkła gospodarczego. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozezdrze Ebiuro Wirtualne Biura Przetwarzanie i konserwowanie ziemniakówDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja win gronowych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Transport drogowy towarów. ..

Biuro Wirtualne Pozezdrze

Wirtualne Biuro Pozezdrze jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Pozezdrze. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Pozezdrze Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?