WIRTUALNE BIURO Powiat Zielonogórski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Zielonogórski

Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Powiat Zielonogórski. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Powiat Zielonogórski Wirtualne Biuro. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Zielonogórski

Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Tynkowanie. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Zielonogórski Produkcja wyrobów ściernych Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Działalność prawnicza. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Powiat Zielonogórski ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność detektywistyczna Produkcja przędzy bawełnianej. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja samochodów osobowych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Zielonogórski

Działalność paramedyczna. Produkcja pojemników metalowych. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja elementów elektronicznych. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Zielonogórski Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczącychChów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja odzieży skórzanej. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Powiat Zielonogórski Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnejSprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja szkła gospodarczego. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odlewnictwo staliwa. ..

Biuro Wirtualne Powiat Zielonogórski

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Powiat Zielonogórski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Zielonogórski. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Powiat Zielonogórski Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Powiat Zielonogórski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?