WIRTUALNE BIURO Powiat Ząbkowicki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Ząbkowicki

Wirtualne Biuro Powiat Ząbkowicki jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Powiat Ząbkowicki. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Powiat Ząbkowicki Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Ząbkowicki

Działalność usługowa związana z leśnictwem . Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Ząbkowicki Produkcja pozostałej odzieży dzianej Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Chów i hodowla bydła mlecznego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Powiat Ząbkowicki ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja szkła płaskiego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Ząbkowicki

Transport drogowy towarów. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Ruchome placówki gastronomiczne. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Ząbkowicki Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnychSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Powiat Ząbkowicki Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnejRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Ząbkowicki

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Powiat Ząbkowicki wirtualne biuro. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Ząbkowicki. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Powiat Ząbkowicki Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?