WIRTUALNE BIURO Powiat Wschowski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Wschowski

Powiat Wschowski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Powiat Wschowski. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Powiat Wschowski Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Wschowski

Działalność pogotowia ratunkowego. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Działalność prawnicza. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Wschowski Działalność obiektów sportowych Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Powiat Wschowski ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja mebli kuchennych. Działalność organizacji politycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Wschowski

Pogrzeby i działalność pokrewna. Produkcja lodów. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Wschowski Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja drutu. Wytwarzanie energii elektrycznej. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Powiat Wschowski Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Wschowski

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Wschowski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Wschowski. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Powiat Wschowski Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?