WIRTUALNE BIURO Powiat Wodzisławski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Wodzisławski

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Powiat Wodzisławski. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Powiat Wodzisławski Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Wodzisławski

Produkcja wyrobów tartacznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Działalność portali internetowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Wodzisławski Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Wydobywanie węgla kamiennego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Powiat Wodzisławski ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Pozostałe sprzątanie. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Wodzisławski

Pozyskiwanie drewna. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Wodzisławski Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Produkcja papieru i tektury. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Szkoły podstawowe. Powiat Wodzisławski Ebiuro Wirtualne Biura Branżowe szkoły I stopniaDziałalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. ..

Biuro Wirtualne Powiat Wodzisławski

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Wodzisławski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Wodzisławski. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Powiat Wodzisławski Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?