WIRTUALNE BIURO Powiat Szczecinecki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Szczecinecki

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Szczecinecki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne Biuro Powiat Szczecinecki. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Powiat Szczecinecki Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Szczecinecki

Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Szczecinecki Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Powiat Szczecinecki ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Szczecinecki

Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Transport drogowy towarów. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Szczecinecki Produkcja sprzętu sportowegoDziałalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja aluminium hutniczego. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja przypraw. Powiat Szczecinecki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność holdingów finansowych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Powiat Szczecinecki

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Szczecinecki. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Powiat Szczecinecki Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Powiat Szczecinecki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?