WIRTUALNE BIURO Powiat Strzelecko-Drezdenecki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Strzelecko-Drezdenecki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Powiat Strzelecko-Drezdenecki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Powiat Strzelecko-Drezdenecki umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Powiat Strzelecko-Drezdenecki wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne Biuro Powiat Strzelecko-Drezdenecki. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Powiat Strzelecko-Drezdenecki Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Strzelecko-Drezdenecki

Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Działalność obiektów kulturalnych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Strzelecko-Drezdenecki Wydawanie gazet Produkcja pozostałych tkanin. Górnictwo rud żelaza. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja pozostałych mebli. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Powiat Strzelecko-Drezdenecki ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Produkcja słodu. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność związana z oprogramowaniem. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Strzelecko-Drezdenecki

Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Strzelecko-Drezdenecki Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnejRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja przypraw. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powiat Strzelecko-Drezdenecki Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa związana z leśnictwem Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność organizacji politycznych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Wydawanie gazet. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Szkoły wyższe. ..

Biuro Wirtualne Powiat Strzelecko-Drezdenecki

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Strzelecko-Drezdenecki. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Powiat Strzelecko-Drezdenecki Ebiuro Wirtualne Biura. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?