WIRTUALNE BIURO Powiat Strzelecki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Strzelecki

Wirtualne Biuro Powiat Strzelecki jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro Powiat Strzelecki. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Powiat Strzelecki Wirtualne Biuro. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Strzelecki

Działalność w zakresie informacji turystycznej. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pozostałe drukowanie. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Strzelecki Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich Dystrybucja energii elektrycznej. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Powiat Strzelecki ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Strzelecki

Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Pozostałe zakwaterowanie. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność pozostałych agencji transportowych. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Strzelecki Produkcja mebli kuchennychProdukcja opakowań drewnianych. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Powiat Strzelecki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja olejków eterycznych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność holdingów finansowych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Strzelecki

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Strzelecki. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Powiat Strzelecki Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Strzelecki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?