WIRTUALNE BIURO Powiat Sochaczewski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Sochaczewski

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Powiat Sochaczewski. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Powiat Sochaczewski Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Sochaczewski

Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Produkcja materaców. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Sochaczewski Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Naprawa i konserwacja maszyn. Powiat Sochaczewski ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Sochaczewski

Produkcja statków i konstrukcji pływających. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Sochaczewski Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja zegarków i zegarów. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Górnictwo gazu ziemnego. Powiat Sochaczewski Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczącychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa drzew oleistych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Sochaczewski

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Sochaczewski. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Powiat Sochaczewski Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Powiat Sochaczewski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?