WIRTUALNE BIURO Powiat Skierniewicki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Skierniewicki

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro Powiat Skierniewicki. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Powiat Skierniewicki Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Skierniewicki

Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla owiec i kóz. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność portali internetowych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Skierniewicki Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Działalność morskich agencji transportowych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Wydawanie książek. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Powiat Skierniewicki ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność związana z pakowaniem. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja metali szlachetnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Skierniewicki

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Branżowe szkoły I stopnia. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Skierniewicki Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznegoRoboty związane z budową dróg i autostrad. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powiat Skierniewicki Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowychProdukcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. ..

Biuro Wirtualne Powiat Skierniewicki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Powiat Skierniewicki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Skierniewicki. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Powiat Skierniewicki Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Nasze wirtualne biuro w Powiat Skierniewicki umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Powiat Skierniewicki wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?