WIRTUALNE BIURO Powiat Rycki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Rycki

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualne Biuro Powiat Rycki. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Powiat Rycki Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Rycki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Rycki

Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Rycki Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z tłumaczeniami. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Przygotowywanie i podawanie napojów. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja klejów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powiat Rycki ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa obrabiarek Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Rycki

Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja mebli kuchennych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Rycki Działalność usługowa następująca po zbiorachProdukcja obuwia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Wydobywanie węgla kamiennego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Powiat Rycki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja win gronowychPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe drukowanie. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. ..

Biuro Wirtualne Powiat Rycki

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Rycki. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Powiat Rycki Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?