WIRTUALNE BIURO Powiat Radomski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Radomski

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Powiat Radomski. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Powiat Radomski Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Radomski

Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Działalność archiwów. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Radomski Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Powiat Radomski ADRES REJESTRACJI FIRMY Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej Produkcja pozostałych mebli. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Radomski

Ruchome placówki gastronomiczne. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Radomski Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychNaprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Uprawa winogron. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Powiat Radomski Ebiuro Wirtualne Biura Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznychNaprawa i konserwacja maszyn. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Leasing finansowy. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. ..

Biuro Wirtualne Powiat Radomski

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Radomski. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Powiat Radomski Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?