WIRTUALNE BIURO Powiat Przemyski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Przemyski

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Powiat Przemyski. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Powiat Przemyski Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Przemyski

Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wydawanie gazet. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Przemyski Wytwarzanie produktów przemiału zbóż Produkcja obuwia. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Malowanie i szklenie. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Uprawa tytoniu. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Powiat Przemyski ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Badania i analizy związane z jakością żywności. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Przemyski

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Tynkowanie. Działalność związana z oprogramowaniem. Pozostała działalność wydawnicza. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Przemyski Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Przetwórstwo herbaty i kawy. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Powiat Przemyski Ebiuro Wirtualne Biura Transport lotniczy towarówNaprawa i konserwacja maszyn. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przygotowanie terenu pod budowę. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Przemyski

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Powiat Przemyski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Przemyski. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Powiat Przemyski Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Przemyski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?