WIRTUALNE BIURO Powiat Przasnyski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Przasnyski

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Powiat Przasnyski. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Powiat Przasnyski Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Przasnyski

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja cukru. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Przasnyski Produkcja konstrukcji metalowych i ich części Działalność usługowa następująca po zbiorach. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Przygotowanie terenu pod budowę. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Powiat Przasnyski ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych Transport drogowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Przasnyski

Działalność klubów sportowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Przasnyski Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojówRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Powiat Przasnyski Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Transport morski i przybrzeżny towarów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Licea ogólnokształcące. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. ..

Biuro Wirtualne Powiat Przasnyski

Powiat Przasnyski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Przasnyski. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Powiat Przasnyski Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Powiat Przasnyski bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?