WIRTUALNE BIURO Powiat Prudnicki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Prudnicki

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Prudnicki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne Biuro Powiat Prudnicki. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Powiat Prudnicki Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Prudnicki

Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Ruchome placówki gastronomiczne. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja metali szlachetnych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Prudnicki Działalność usługowa wspomagająca transport morski Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja broni i amunicji. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Powiat Prudnicki ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Prudnicki

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Transport rurociągami paliw gazowych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Prudnicki Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność organizacji profesjonalnych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Introligatorstwo i podobne usługi. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Górnictwo ropy naftowej. Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Powiat Prudnicki Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie gotowych posiłków i dańSprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność morskich agencji transportowych. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność bibliotek. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Sprzedaż hurtowa skór. ..

Biuro Wirtualne Powiat Prudnicki

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Powiat Prudnicki. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Prudnicki. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Powiat Prudnicki Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?