WIRTUALNE BIURO Powiat Proszowicki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Proszowicki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Powiat Proszowicki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Powiat Proszowicki umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Powiat Proszowicki wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Powiat Proszowicki. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Powiat Proszowicki Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Proszowicki

Produkcja pozostałych tkanin. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Fundusze emerytalne. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport lotniczy pasażerski. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Proszowicki Pozostałe sprzątanie Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Badanie rynku i opinii publicznej. Opieka dzienna nad dziećmi. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Powiat Proszowicki ADRES REJESTRACJI FIRMY Zbieranie odpadów niebezpiecznych Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Technika. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe sprzątanie. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Proszowicki

Produkcja gazów technicznych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Zakładanie stolarki budowlanej. Drukowanie gazet. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Proszowicki Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Uprawa tytoniu. Powiat Proszowicki Ebiuro Wirtualne Biura ReasekuracjaProdukcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja drutu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Powiat Proszowicki

Powiat Proszowicki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Proszowicki. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Powiat Proszowicki Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro Powiat Proszowicki jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?