WIRTUALNE BIURO Powiat Pleszewski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Pleszewski

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Powiat Pleszewski. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Powiat Pleszewski Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Pleszewski

Nadawanie programów radiofonicznych. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ubezpieczenia na życie. Działalność archiwów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Pleszewski Działalność organizacji politycznych Produkcja gier i zabawek. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Powiat Pleszewski ADRES REJESTRACJI FIRMY Szkoły policealne Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja materaców. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pleszewski

Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Uprawa ryżu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pleszewski Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność usługowa związana z przeprowadzkami. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Powiat Pleszewski Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja olejków eterycznych. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Produkcja przędzy wełnianej. ..

Biuro Wirtualne Powiat Pleszewski

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pleszewski. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Powiat Pleszewski Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?