WIRTUALNE BIURO Powiat Pilski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Pilski

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Powiat Pilski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne Biuro Powiat Pilski. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Powiat Pilski Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Pilski

Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Produkcja zegarków i zegarów. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja statków i konstrukcji pływających. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Pilski Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja szkła gospodarczego. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wydawanie gazet. Powiat Pilski ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe badania i analizy techniczne Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pilski

Produkcja drutu. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pilski Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niegoPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność agentów turystycznych. Produkcja masy włóknistej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Powiat Pilski Ebiuro Wirtualne Biura Przetwarzanie i konserwowanie ziemniakówProdukcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. ..

Biuro Wirtualne Powiat Pilski

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pilski. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Powiat Pilski Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?