WIRTUALNE BIURO Powiat Pajęczański
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Pajęczański

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Powiat Pajęczański. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Powiat Pajęczański Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Pajęczański

Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Pajęczański Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Powiat Pajęczański ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport lotniczy towarów. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Działalność prawnicza. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pajęczański

Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Technika. Działalność morskich agencji transportowych. Działalność pogotowia ratunkowego. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Praktyka pielęgniarek i położnych. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pajęczański Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Powiat Pajęczański Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. ..

Biuro Wirtualne Powiat Pajęczański

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Pajęczański. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Powiat Pajęczański Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?