WIRTUALNE BIURO Powiat Ostródzki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Ostródzki

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Powiat Ostródzki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Powiat Ostródzki. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Powiat Ostródzki Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Powiat Ostródzki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Ostródzki

Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Produkcja wyrobów tartacznych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Pozostałe drukowanie. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Ostródzki Technika Technika. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych tkanin. Działalność agentów turystycznych. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Produkcja sprzętu sportowego. Powiat Ostródzki ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych Wydawanie książek. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność wspomagająca edukację. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Ostródzki

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Działalność portali internetowych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Ostródzki Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Odlewnictwo metali lekkich. Tynkowanie. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja cukru. Powiat Ostródzki Ebiuro Wirtualne Biura Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. ..

Biuro Wirtualne Powiat Ostródzki

Wirtualne Biuro Powiat Ostródzki jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Powiat Ostródzki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Ostródzki. System jest prosty i przejrzysty. Powiat Ostródzki Ebiuro Wirtualne Biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?