WIRTUALNE BIURO Powiat Opoczyński
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Opoczyński

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Powiat Opoczyński. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Powiat Opoczyński Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Powiat Opoczyński. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Opoczyński

Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Działalność wspomagająca edukację. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność portali internetowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Opoczyński Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostała działalność wydawnicza. Przygotowywanie i podawanie napojów. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powiat Opoczyński ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Opoczyński

Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Opoczyński Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumyNadawanie programów radiofonicznych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Branżowe szkoły I stopnia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Powiat Opoczyński Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie gazet. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ubezpieczenia na życie. ..

Biuro Wirtualne Powiat Opoczyński

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Opoczyński. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Powiat Opoczyński Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?