WIRTUALNE BIURO Powiat Mielecki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Mielecki

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Powiat Mielecki. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Powiat Mielecki Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Powiat Mielecki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Mielecki

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Reasekuracja. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Chów i hodowla świń. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Mielecki Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne Produkcja gazów technicznych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Uprawa roślin włóknistych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Powiat Mielecki ADRES REJESTRACJI FIRMY Przeładunek towarów Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja maszyn dla metalurgii. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla owiec i kóz. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Mielecki

Działalność w zakresie informacji turystycznej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Mielecki Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwSprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Górnictwo rud żelaza. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Powiat Mielecki Ebiuro Wirtualne Biura Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymiGórnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Powiat Mielecki

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Mielecki. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Powiat Mielecki Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Powiat Mielecki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?