WIRTUALNE BIURO Powiat Lubelski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Lubelski

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Powiat Lubelski. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Powiat Lubelski Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Nasze wirtualne biuro w Powiat Lubelski umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Powiat Lubelski wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Lubelski

Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Pozostałe zakwaterowanie. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja przędzy wełnianej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Lubelski Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Pozostałe drukowanie. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Pozostałe drukowanie. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność organizatorów turystyki. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Powiat Lubelski ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa obrabiarek Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Wydawanie gazet. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Uprawa drzew oleistych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Lubelski

Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Działalność agencji informacyjnych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Lubelski Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznychDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja elementów elektronicznych. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych mebli. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Pozostałe sprzątanie. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Powiat Lubelski Ebiuro Wirtualne Biura Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Pozostałe zakwaterowanie. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Powiat Lubelski

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Lubelski. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Powiat Lubelski Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?