WIRTUALNE BIURO Powiat Lipnowski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Lipnowski

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Powiat Lipnowski. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Powiat Lipnowski Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Powiat Lipnowski bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Lipnowski

Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Nadawanie programów radiofonicznych. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Przesyłanie energii elektrycznej. Pozostałe sprzątanie. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Lipnowski Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Powiat Lipnowski ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Szkoły policealne. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie architektury. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Lipnowski

Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność związana z pakowaniem. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność taksówek osobowych. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Lipnowski Transport wodny śródlądowy pasażerskiProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Wytwarzanie paliw gazowych. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Powiat Lipnowski Ebiuro Wirtualne Biura Działalność fizjoterapeutycznaWydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Lipnowski

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Lipnowski. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Powiat Lipnowski Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?