WIRTUALNE BIURO Powiat Łęczycki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Łęczycki

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Powiat Łęczycki. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Powiat Łęczycki Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Powiat Łęczycki bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Łęczycki

Produkcja wapna i gipsu. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja soków z owoców i warzyw. Ruchome placówki gastronomiczne. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Łęczycki Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Powiat Łęczycki ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja mebli kuchennych Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Łęczycki

Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja dywanów i chodników. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja przypraw. Działalność prawnicza. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Łęczycki Działalność banku centralnegoDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powiat Łęczycki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowegoDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Produkcja masy włóknistej. Działalność związana z pakowaniem. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Powiat Łęczycki

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Łęczycki. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Powiat Łęczycki Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?