WIRTUALNE BIURO Powiat Krasnicki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Krasnicki

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Powiat Krasnicki. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Powiat Krasnicki Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Krasnicki

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja pojemników metalowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Badania i analizy związane z jakością żywności. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Krasnicki Produkcja win gronowych Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Powiat Krasnicki ADRES REJESTRACJI FIRMY Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Krasnicki

Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Krasnicki Pozostałe drukowanieRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja maszyn. Badanie rynku i opinii publicznej. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Powiat Krasnicki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja kabli światłowodowychProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Praktyka lekarska ogólna. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. ..

Biuro Wirtualne Powiat Krasnicki

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Krasnicki. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Powiat Krasnicki Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?