WIRTUALNE BIURO Powiat Krakowski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Krakowski

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Powiat Krakowski. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Powiat Krakowski Wirtualne Biuro. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Krakowski

Transport lotniczy towarów. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Górnictwo ropy naftowej. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pozostałe drukowanie. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Krakowski Produkcja cydru i pozostałych win owocowych Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Powiat Krakowski ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pozostałych agencji transportowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Krakowski

Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Technika. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Krakowski Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja elementów elektronicznych. Pozyskiwanie drewna. Działalność bibliotek. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Powiat Krakowski Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do drukuChów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja zaprawy murarskiej. Górnictwo gazu ziemnego. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja maszyn do obróbki metalu. ..

Biuro Wirtualne Powiat Krakowski

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Krakowski. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Powiat Krakowski Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Powiat Krakowski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Krakowski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?