WIRTUALNE BIURO Powiat Konecki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Konecki

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Powiat Konecki. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Powiat Konecki Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Konecki

Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Konecki Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Powiat Konecki ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe badania i analizy techniczne Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Konecki

Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja mebli kuchennych. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Konecki Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczepKolegia pracowników służb społecznych. Introligatorstwo i podobne usługi. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Uprawa ryżu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność fotograficzna. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Powiat Konecki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznychDziałalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Górnictwo rud uranu i toru. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność obiektów sportowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Chów i hodowla bydła mlecznego. ..

Biuro Wirtualne Powiat Konecki

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Konecki. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Powiat Konecki Ebiuro Wirtualne Biura. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nasze wirtualne biuro w Powiat Konecki umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Powiat Konecki wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?