WIRTUALNE BIURO Powiat Kolski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Kolski

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Powiat Kolski. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Powiat Kolski Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Kolski

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Odlewnictwo żeliwa. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Kolski Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powiat Kolski ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja soków z owoców i warzyw. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja bielizny. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Kolski

Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Technika. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Kolski Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaNaprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powiat Kolski Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność usługowa następująca po zbiorach. Placówki doskonalenia nauczycieli. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. ..

Biuro Wirtualne Powiat Kolski

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Kolski. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Powiat Kolski Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?