WIRTUALNE BIURO Powiat Jarosławski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Jarosławski

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Powiat Jarosławski. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Powiat Jarosławski Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Jarosławski

Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla drobiu. Wydawanie książek. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Ochrona przeciwpożarowa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Jarosławski Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność archiwów. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja tapet. Powiat Jarosławski ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Nadawanie programów radiofonicznych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Jarosławski

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność fotograficzna. Obrona narodowa. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Jarosławski Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzaniaProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność banku centralnego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Powiat Jarosławski Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przyprawGórnictwo ropy naftowej. Produkcja baterii i akumulatorów. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Sprawy zagraniczne. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Jarosławski

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Jarosławski. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Powiat Jarosławski Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?