WIRTUALNE BIURO Powiat Golubsko-Dobrzyński
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Golubsko-Dobrzyński

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualne Biuro Powiat Golubsko-Dobrzyński. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Powiat Golubsko-Dobrzyński Wirtualne Biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Golubsko-Dobrzyński

Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja drutu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Golubsko-Dobrzyński Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja metali szlachetnych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powiat Golubsko-Dobrzyński ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja tkanin wełnianych Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja obuwia. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Golubsko-Dobrzyński

Produkcja przędzy wełnianej. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność pogotowia ratunkowego. Działalność organizacji religijnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa skór. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Golubsko-Dobrzyński Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorówBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Powiat Golubsko-Dobrzyński Ebiuro Wirtualne Biura Malowanie i szklenieDziałalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Działalność morskich agencji transportowych. Wydobywanie torfu. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja przędzy bawełnianej. Działalność organizatorów turystyki. ..

Biuro Wirtualne Powiat Golubsko-Dobrzyński

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Powiat Golubsko-Dobrzyński, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Powiat Golubsko-Dobrzyński prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Golubsko-Dobrzyński. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Powiat Golubsko-Dobrzyński Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?