WIRTUALNE BIURO Powiat Drawski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Drawski

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Posiadanie adresu firmowego Powiat Drawski, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Powiat Drawski. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Powiat Drawski Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Powiat Drawski prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Drawski

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Drawski Pozostała działalność wydawnicza Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Branżowe szkoły I stopnia. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność holdingów finansowych. Produkcja tapet. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Powiat Drawski ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydawanie gazet. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Drawski

Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Produkcja zaprawy murarskiej. Produkcja miedzi. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Drawski Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja kabli światłowodowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Powiat Drawski Ebiuro Wirtualne Biura Uprawa roślin włóknistychBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pośredników turystycznych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Drawski

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Powiat Drawski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Drawski. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Powiat Drawski Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. System jest prosty i przejrzysty. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?