WIRTUALNE BIURO Powiat Braniewski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Powiat Braniewski

Nasze wirtualne biuro w Powiat Braniewski umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Powiat Braniewski wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Powiat Braniewski. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Powiat Braniewski Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Braniewski

Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Powiat Braniewski Naprawa i konserwacja maszyn Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Wytwarzanie energii elektrycznej. Naprawa i konserwacja maszyn. Powiat Braniewski ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Wydobywanie torfu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Braniewski

Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Produkcja cukru. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Braniewski Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja pozostałych mebli. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Produkcja instrumentów muzycznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Powiat Braniewski Ebiuro Wirtualne Biura Pozaszkolne formy edukacji artystycznejProdukcja cementu wzmocnionego włóknem. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Wydawanie książek. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. ..

Biuro Wirtualne Powiat Braniewski

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Powiat Braniewski. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Powiat Braniewski Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?