WIRTUALNE BIURO Postomino
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Postomino

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro Postomino. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Postomino Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Postomino

Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Produkcja aluminium hutniczego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Postomino Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Działalność obiektów sportowych. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Postomino ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Przesyłanie energii elektrycznej. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Postomino

Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Ebiuro Wirtualne Biura Postomino Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznejProdukcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Chów i hodowla owiec i kóz. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Postomino Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa owoców i warzywPozostałe zakwaterowanie. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Wydobywanie węgla kamiennego. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Postomino

Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Postomino. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Postomino Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?