WIRTUALNE BIURO Popów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Popów

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro Popów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Popów Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Popów

Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja soków z owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała działalność wydawnicza. ADRES REJESTRACJI FIRMY Popów Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Popów ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Działalność holdingów finansowych. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Branżowe szkoły I stopnia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja materiałów wybuchowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Popów

Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Wydawanie gazet. Działalność pogotowia ratunkowego. Transport morski i przybrzeżny towarów. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie paliw jądrowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Popów Działalność obiektów kulturalnychProdukcja artykułów piśmiennych. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Popów Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnejProdukcja pozostałych mebli. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Chów i hodowla owiec i kóz. ..

Biuro Wirtualne Popów

Wirtualne Biuro Popów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Popów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Popów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Popów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Ebiuro Wirtualne Biura Popów. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Popów Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?