WIRTUALNE BIURO Polanica-Zdrój
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Polanica-Zdrój

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Polanica-Zdrój. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Polanica-Zdrój Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Polanica-Zdrój

Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Polanica-Zdrój Produkcja cementu Działalność obiektów kulturalnych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Polanica-Zdrój ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych Branżowe szkoły II stopnia. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Polanica-Zdrój

Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja obuwia. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Wytwarzanie energii elektrycznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Polanica-Zdrój Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja olejków eterycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Polanica-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura TynkowanieDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Transport morski i przybrzeżny towarów. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Naprawa i konserwacja maszyn. Reasekuracja. ..

Biuro Wirtualne Polanica-Zdrój

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Polanica-Zdrój zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Polanica-Zdrój. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Polanica-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?