WIRTUALNE BIURO Podgórzyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Podgórzyn

Wirtualne Biuro Podgórzyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Podgórzyn, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nasze wirtualne biuro w Podgórzyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Podgórzyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Wirtualne Biuro Podgórzyn. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Podgórzyn Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro Podgórzyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Podgórzyn

Wymiar sprawiedliwości. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja cementu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych mebli. Działalność obiektów kulturalnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Podgórzyn Naprawa i konserwacja maszyn Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Reasekuracja. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Wytwarzanie energii elektrycznej. Działalność fizjoterapeutyczna. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja pozostałych tkanin. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Podgórzyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Obrona narodowa Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Transport drogowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Produkcja wapna i gipsu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Podgórzyn

Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Górnictwo rud uranu i toru. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja mebli kuchennych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja drutu. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Ebiuro Wirtualne Biura Podgórzyn Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastekPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja instrumentów muzycznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja opakowań z metali . Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Podgórzyn Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja tkanin bawełnianychProdukcja odzieży skórzanej. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja zaprawy murarskiej. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ..

Biuro Wirtualne Podgórzyn

Nasze wirtualne biuro w Podgórzyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Podgórzyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Podgórzyn wirtualne biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Podgórzyn. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Podgórzyn Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?